ТОВ “ГКК” підтримує медичні установи Глухівського району

Робота | 15:02, 6.04.2020

Вартість уточнюйте

Написати автору

0997479435

Сергій Гавриленко

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГЛУХІВСЬКИЙ КАР’ЄР КВАРЦИТІВ» в зв’язку з поширенням коронавирусной інфекції прийняв рішення підтримати медичні установи району, своїх пенсіонерів і ветеранів – колишніх працівників підприємства, які опинилися у вимушеній ізоляції.
В рамках акції «Час допомагати» працівники кар’єра доставили безкоштовні набори продуктів першої необхідності колишнім працівникам підприємства – літнім людям старше 70 років. Набори будуть доставлятися щомісяця і розраховані з дотриманням  всіх необхідних норм споживання. Акція триватиме до червня поточного року. На підприємстві працює «гаряча лінія», на яку пенсіонери і ветерани ТОВ «ГКК» зможуть звернутися, якщо їм знадобиться додаткова допомога з придбання продуктів або ліків.

Для підтримки медичних установ району закуплено і передано комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради 600 одноразових медичних халатів, до кінця квітня 2020р планується закупити і передати ще 800 одноразових медичних халатів.

«У зв’язку з погіршенням в країні епідеміологічної ситуації дуже важливо підтримати наших медичних працівників. Літнім людям особливо важливо берегти себе, оскільки вони знаходяться в групі ризику. У цих умовах ТОВ «ГКК» не може залишитися осторонь. Ми забезпечили в квітні 2020р своїх пенсіонерів – 22 людини  – продуктами першої необхідності, щоб вони могли дотримуватися «домашнього режиму». Таким же набором продуктів харчування плануємо забезпечити пенсіонерів в травні і червні 2020р. – зазначив Василь Лагутін, генеральний директор ТОВ «ГКК».

comments powered by HyperComments