Адаптивный карантин возвращается: как будут работать школы и детсады в Глухове?

Освіта | 19:02, 18.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Адаптивный карантин начнет действовать с 24 февраля 2021 года на всей территории Украины. Срок действия карантинных ограничений продлен до 30 апреля. По всей стране снова вводятся уровни эпидемической опасности с «красной», «оранжевой», «желтой» и «зеленой» зонами.

Постановление предусматривает с 24 февраля установление базового желтого уровня для всей страны. Министр образования и науки Украины Сергей Шкарлет разъяснил в своем Telegram-канале как будут работать школы и детсады.

«Пандемія коронавірусу не відступає. Тому необхідно продовжувати карантинні заходи, спрямовані на попередження та зменшення ризиків зараження. У зв’язку з цим сьогодні Уряд ухвалив нові зміни, які стосуються рівнів епідемічної небезпеки.

Із 24 лютого на всій території України встановлюється «жовтий» рівень, відповідно до якого забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебуває понад 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти. Також заборонено проведення масових заходів (вистав, свят, концертів) за участі здобувачів освіти з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки визначається рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС за ініціативи Міністра охорони здоров’я.

У разі встановлення «червоного» рівня епідемічної небезпеки продовжуватимуть роботу дитсадки та спеціальні заклади освіти, учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі. Для всіх інших здобувачів освіти запроваджуватиметься дистанційне навчання.

Моя позиція щодо очного навчання учнів початкової школи залишається незмінною. І я дякую колегам, які врахували та підтримали пропозиції не лише МОН, а й батьків та освітян.

Дотримуйтеся всіх протиепідемічних заходів і будьте здоровими!».

comments powered by HyperComments