Аби продати крісло, глухівчанин погодився на умови покупця та втратив вісім тисяч гривень

 Поділитися

Поділитися в

Розміщаючи на відомому веб-сайті оголошення про продаж крісла, 31-річний глухівчанин сподівався вигідно його продати. Проте натрапив на шахрая, і замість очікуваного прибутку отримав значні фінансові втрати. Поліція в рамках відкритого кримінального провадження розшукує афериста, і застерігає інших жителів області бути більш обачними та уважними, і користуватися тільки перевіреними інтернет-ресурсами.

До Глухівського відділу поліції звернувся 31-річний чоловік, який повідомив, що з його банківської картки невідомі зняли 8 тисяч гривень. Правоохоронці з’ясували, що заявник, маючи на меті продати крісло, скористався можливостями відомого інтернет-магазину, розмістивши відповідне оголошення. І покупець швидко знайшовся. Однак при обговоренні угоди останній висунув вимогу, що він оплатить крісло, однак через те, що фірма знаходиться за кордоном, спосіб оплати «накладний платіж»  не підходить. У зв’язку з чим сторони домовились про оплату за товар на банківську картку продавця. Але, щоб операція виконалась успішно, йому необхідно було також здійснити деякі операції на своїй банківській картці. В результаті перемовин чоловік за підказками покупця виконав все, що той йому рекомендував. А наступного дня заявнику подзвонили з банку і запросили до відділення. І там він дізнався, що вчорашня угода була не що інше, як шахрайська схема. Мало того, що він втратив всі свої заощадження, аферисти збільшили по його кредитній картці ліміт і спустошили рахунок. Як результат – чоловік втратив 8 тисяч гривень.

За даним фактом в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і ведуть пошуки зловмисників.

В свою чергу, правоохоронці знову звертаються до всіх жителів області із засторогою: не довіряйте незнайомцям, якщо мова йде про ваші статки та гроші; не здійснюйте ніякі грошові операції за чужими підказками; і тримайте у секреті всю конфіденційну інформацію по своїм банківським карткам, – повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області 

Фото ілюстративне

 

comments powered by HyperComments