На Глухівщині вшанували пам’ять воїнів, які героїчно захищали наш край від нацистської навали

Вшанування | 12:16, 19.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Вже традиційно на Глухівщині з нагоди річниці Чернівського бою відбувся автопробіг за участі представників районної влади, групи «Моноліт», районної організації ветеранів, районної організації Товариства сприяння обороні України, учнівської молоді та представників сільських рад.

Учасники автопробігу вшанували пам’ять воїнів 2 гвардійської та 160  стрілецької дивізій, 26 танкової бригади, які загинули у вересні 1941 року, захищаючи Глухівщину від нацистської навали, та поклали квіти до меморіалу Героїв Чернівського бою.

У селі Чернєве згадали трагічні події Другої світової війни біля меморіалу в центрі села та на місці поховання в братській могилі загиблих на полі бою солдат.

comments powered by HyperComments