У Глухові стоїть нестерпний сморід

Екологія | 15:00, 25.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Почався сезон копання картоплі, а разом з тим і прибирання земельних ділянок від трави та картопляного бадилля. А це означає, що місто вступає в нову стадію життя. Люди починають палити гілля на городах і дачах.

От і сьогодні зранку, коли сонечко вже встало і почало нестерпно палити, по вулиці Ціолковського не можна було пройти. Густий дим швидко розвіювався вулицею, та такий їдкий, що волосся і одяг одразу насичувались нестерпним “ароматом”.

Хоч протигаз надівай! Дихати нічим! Що за народ?” – сварилася глухівчанка, ведучи за руку малих дітлахів.

І знову одна і та ж проблема. Ніхто не контролює містян, ніхто не виписує штрафи, а отже як палили люди гілля та сміття, так і палять.

comments powered by HyperComments