З Глухівської громади евакуювали двох жінок

Суспільство | 20:49, 11.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Із прикордоння Сумщини, яке перебуває під постійними ворожими обстрілами, співробітники ДСНС евакуювали двох жінок.

Евакуаційна група ДСНС «Фенікс», до складу якої входить офіцер-рятувальник громади, працювала в одному з населених пунктів Шосткинського району.

За допомогою броньованого автомобіля рятувальники вивезли двох жінок похилого віку, одна з яких є маломобільною. Разом із найнеобхіднішими речами їх доставили до більш безпечної території.

Це жительки Глухівської громади, – уточнили Кордон.Медіа в ДСНС.

Рятувальники вкотре закликають мешканців прикордонних громад не зволікати з евакуацією. В умовах постійних обстрілів це насамперед питання життя та безпеки.

comments powered by HyperComments