Юна глухівська піаністка – переможниця конкурсу мистецтв, що проходив у Києві
Конкурси | 15:17, 14.06.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Нещодавно в м.Київ відбувся ІІ Міжнародний двотуровий конкурс мистецтв “Хіт – парад талантів”.
Приємною новиною стала перемога учениці 1-го класу Глухівської школи мистецтв Маші Сидорук, яка стала лауреатом І премії в номінації фортепіано.
Маша представила твір української композиторки Анастасії Комлікової “Намалюю свої мрії” і вразила членів журі своєю музикальністю, артистизмом і глибоким розумінням твору.
До участі у конкурсі піаністку підготувала Олена Целікова, яка вкладає у своїх вихованців не лише знання, але й віру в себе та любов до мистецтва!

