На полі бою загинув воїн з Глухова

Втрата | 14:34, 17.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Трагічно загинув солдат з Глухова: Микола Вадимович Овчинніков (18.02.1993 – 10.09.2024), інформує Глухівська міськрада.

10 вересня 2024 року, виконуючи бойове завдання, героїчно обірвалося життя Миколи Овчиннікова в боротьбі за свободу та незалежність України. Його світлий образ і самовідданість назавжди залишаться в наших серцях, як вічна пам’ять про справжнього Героя.

Микола Вадимович народився 18 лютого 1993 року в місті Глухів. Його життя стало взірцем любові до рідних, відданості своїй землі та готовності захищати її до останнього подиху.

Наш Герой навчався в Глухівському ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою. Пізніше він вступив до Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка, де здобув спеціальність вихователя дошкільного закладу.

Однак, коли Україна опинилася перед викликом війни, Микола не міг залишитися осторонь. У кінці 2022 року він приєднався до лав Збройних Сил України, ставши на захист рідної землі. За свою відвагу та самовіддану службу він був нагороджений відзнакою Президента України “За оборону України”.

Микола був не лише захисником Батьківщини, але й людиною, яка мала величезне серце. Він мав двох братів і молодшу сестру. Брати для нього були справжніми товаришами, а сестра – джерелом натхнення та підтримки.
Микола також був творчою особистістю. Його талант до гри на гітарі завжди зачаровував оточуючих.

Разом зі своїм старшим братом він брав участь у студентських КВН-турнірах, створюючи теплі та веселі спогади, що залишились в серцях його друзів і рідних. Його доброта, почуття гумору та вміння бачити у кожній людині щось позитивне робили його улюбленцем серед товаришів.

Незважаючи на сувору службу, Микола зберігав у своєму серці спокій та розсудливість. Він любив рибалити, знаходячи у природі моменти для роздумів і відпочинку. Його комунікабельність і щирість допомагали знаходити друзів і встановлювати міцні зв’язки з людьми навколо.

На жаль, 10 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання Микола Овчинніков загинув. Він поклав своє життя за свободу та незалежність України, залишивши про себе пам’ять про як Величного воїна та громадянина України.

Світла пам’ять Герою!

comments powered by HyperComments