«Сумиобленерго» повідомило графіки відключень на завтра
Енергетика | 20:15, 16.07.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Завтра, 17 липня, заходи обмеження споживання діятимуть протягом доби.
За інформацією «Сумиобленерго», відповідно до вказівок НЕК «Укренерго», графіки погодинних відключень на 17 липня будуть такими:
- з 00.00 до 06.00 – в обсязі двох черг;
- з 06.00 до 17.00 – в обсязі трьох черг;
- з 17.00 до 22.00 – в обсязі чотирьох черг;
- з 22.00 до 24.00 – в обсязі трьох черг.





