Рятувальники Сумщини попереджають про пожежну небезпеку!

Суспільство | 20:35, 19.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У неділю, 20 серпня, синоптики прогнозують на території нашої області високу пожежну небезпеку – 4-го класу, попереджає ГУ ДСНС у Сумській області. У цей період треба бути максимально обережними з вогнем, адже найменше займання може спричинити масштабну пожежу. У першу чергу, це стосується загорянь в природних екосистемах.

 – Нагадуємо, що відповідно до розпорядження голови Сумської облдержадміністрації, на період дії правового режиму воєнного стану, забороняється відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів, – зауважують рятувальники. – У свою чергу закликаємо громадян проявити відповідальність у дотриманні вимог пожежної безпеки, а при виявленні ознак пожеж на відкритих територіях негайно телефонувати до рятувальників за номером «101».

comments powered by HyperComments