Частина жителів Глухівщини залишилися без світла через ворожі обстріли і погодні умови
Суспільство | 09:29, 3.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

У зв’язку зі складними погодними умовами за інформацією АТ “Сумиобленерго” станом на ранок 3 липня на Сумщині без електропостачання залишаються 3034 споживача
- 2629 споживачів Конотопського району;
- 361 споживач Глухівського району;
- 44 споживача Сумського району.
Працівники АТ «Сумиобленерго» у посиленому режимі працюють над відновленням електропостачання на знеструмлених ділянках.
Окрім того, внаслідок обстрілів зі сторони рф, знеструмленими залишаються 32 населені пункти області (1334 споживача):
- 736 споживачів Білопільської територіальної громади;
- 346 споживачів В. Писарівської територіальної громади;
- 117 споживачів Глухівської громади;
- 65 споживачів Путивльської громади;
- 60 споживачів С. Будської територіальної громади;
- 9 споживачів Сумської територіальної громади.
Оперативно-аварійні бригади АТ «Сумиобленерго» у посиленому режимі працюють над відновленням електропостачання на ділянках, де дозволяє безпекова ситуація.