Двом глухівчанам продали “липові” дрова через інтернет

шахраї | 13:54, 16.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Вони намагалися придбати через Всесвітню мережу дрова по вигідній ціні, надіславши продавцю передоплату, проте ні товару, ні своїх грошей глухівчани так і не отримали.

З заявою про шахрайство до поліції звернувся 71-річний місцевий житель. Пенсіонер розповів, що в одній з соціальних мереж він знайшов оголошення про продаж дров по вигідній ціні. Він зв’язався з автором об’яви, нібито бухгалтером одного з деревообробних підприємств, і домовився з ним про покупку товару.
За умовами продавця, глухівчанин повинен перерахувати передоплату на вказаний номер банківської картки, а вже потім йому привезуть замовлений товар.
Чоловік виконав умову, надіславши 4 800 гривень. Проте дрова він так і не отримав, а продавець перестав виходити з ним на зв’язок.
В аналогічний спосіб шахраї одурили ще одного жителя Глухова, який перерахував «за дрова» 6 400 гривень передоплати.
У поліції за даними фактами відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках яких встановлюються особи зловмисників.

Поліцейські закликають громадян розраховуватись за товар, придбаний через Інтернет, лише після його отримання. Ні в якому разі не перераховуйте завдаток чи навіть всю суму наперед. Не ведіться на обман! Це збереже ваші гроші та не дасть шахраям жодного шансу обдурити вас.

comments powered by HyperComments