У Глухові чимало користувачів залишились без інтернету
Суспільство | 10:55, 25.03.2022
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

Відучора, 24 березня, абоненти ряду провайдерів залишились без Інтернету.
Як стало відомо, причина у пошкодженні магістрального кабелю. Спостерігається відсутність послуги кабельного Інтернету в декількох громадах.
Зараз продовжуються аварійно-відновлювальні роботи. Коли саме буде відновлено доступ – поки що невідомо.