Окупанти встановлюють мітки на газогонах Сумщини. “Сумигаз” просить знищувати наліпки та інформувати про них

Суспільство | 13:10, 26.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

АТ “Сумигаз” звертається до мешканців області: 

 – Земляки! Окупанти встановлюють мітки на газових мережах області.
Якщо ви бачите підозрілі позначки, замазуйте землею, глиною, тощо, якщо це наліпки, зривайте їх, та повідомляйте в службу 104. Ми працюємо у посиленому режимі для безаварійної та безперебійної доставки газу, бережемо нашу інфраструктуру. Разом ми переможемо!
comments powered by HyperComments