Глухівський біатлоніст взяв “золото” у гонці переслідування чемпіонату України
Суспільство | 09:00, 13.08.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання

12 серпня, у Чернігові, біатлоністи змагались у гонці переслідування чемпіонату України серед юніорів та юніорок.
Роман Боровик з Глухова завершив гонку з «золото». Сумчанин Дмитро Грущак піднявся на третє, «бронзове» місце.
Біатлоністки Сумщини до призової трійки не потрапили.
Участь у змаганнях приймають 105 спортсменів з восьми областей України та Києва.
У суботу відбудуться естафетні гонки.