Глухівчани святкували День захисту дітей (Фоторепортаж)
Поділитися в
Копіювати посилання

У перший день літа весь світ відзначає міжнародний День захисту дітей. Сьогодні, на центральній площі, в парку Березовського-Бортнянського, у парку Шевченка в Глухові це свято пройшло весело і яскраво. Адміністрація міста підготувала для юних городян і їх батьків насичену програму.
Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори свята створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини. Так, свято супроводжувалось різноманітними конкурсами та розважальними заходами за участі спортсменів, пожежників, кінологів, співробітників бібліотеки.
Для дітей працювали атракціони, був організований конкурс малюнків, виставка творчих робіт від Глухівського МЦПО. Глухівчани мали можливість купити сувеніри, іграшки, одяг та прикраси у національних мотивах.
