На стадіоні Глухівського ліцею-інтернату вандали потрощили крісла

Суспільство | 19:09, 5.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про неприємний інцидент у Фейсбуці повідомив Володимир Любивий:

Вандалізм є супутником бідного суспільства. Бідного не лише економічно. Варто розуміти, що виховання тут має лише опосередкований вплив. Лише покарання. А встановити винних можуть і мають правоохоронні органи. Власник забезпечує охорону майна і відеоспостереження. Тоді покарання неминуче. Бережіть громадське майно. Не будьмо варварами… На стадіоні ліцею-інтернату побиті 6 (шість) пластикових крісел. Місяць як встановлені… Не робіть зла. Будьте людьми, будь ласка”.

comments powered by HyperComments