6 призових місць вихованців-науковців МЦПО Глухів

 Поділитися

Поділитися в

20-21 лютого на базі Сумського державного педагогічного університету пройшов ІІ (обласний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Глухівські юні науковці презентували свої напрацювання. Участь приймали учні Глухівської ЗОШ №1, Глухівської ЗОШ №2 та ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, які є вихованцями гуртків дослідницько-експериментального відділу МЦПО. Повідомляється на офіційній сторінці МЦПО Глухів.

За результатами конкурсу-захисту Глухівська команда виборола 6 призових місць: два учні зайняли І місце: Анна Москаленко та Ілля Усок, двом учасникам дісталось друге місце – Олег Солдаткін та Софія Громак, двоє учнів зайняли третє місце – Віталіна Панченко та Поліна Крупеня. Їх роботи були цікаві, ґрунтовні та відрізнялися новизною й актуальністю.

«Хочеться подякувати науковим керівникам, педагогам, науковим консультантам, батькам переможців  та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України  за їх підтримку у виборі теми, написанні, оформленні, презентуванні роботи. Привітати переможців і підбадьорити учасників. Пам’ятайте «Ви талановиті, творчі та енергійні. Не зупиняйтеся на досягнутому. Вперед., і тільки вперед!!!» Бажаємо вам приємної подорожі дорогою знань і відкриттів!» – пише методист дослідницько-експериментального відділу МЦПО Тетяна Каганцова.

comments powered by HyperComments
Нагору