5 вагомих причин проголосувати за «НАШ КРАЙ» у всіх бюлетенях!

Вибори 12:52, 22.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Нинішні вибори 25 жовтня можна порівняти із народним волевиявленням 1991, 2005 чи 2014 років. Це без перебільшення визначальний момент для долі держави, кожної області, населеного пункту, кожної хати. Осторонь залишатися не можна. Процес децентралізації надає величезні повноваження місцевим радам. Віднині винних у більшості проблем в селах та містах потрібно буде шукати не тільки в Києві, а безпосередньо в цих населених пунктах. Вибір має бути зроблений і серцем, і розумом. Потрібно на терези поставити з одного боку чергові пустопорожні обіцянки некомпетентних чиновників та політиків, а з іншого – силу слова професіонала та господарника, яка підкріплена результатами його роботи.

ДО ВЛАДИ МАЮТЬ ПРИЙТИ ДОСВIДЧЕНІ ГОСПОДАРНИКИ ТА ПРОФЕСІОНАЛИ Андрій ДЕРКАЧ, лідер «Нашого краю» на Сумщині, народний депутат України 

Ми бачимо повну неспроможність нової некомпетентної влади покращити життя людей: система управління державою розвалена та деградована, рівень виробництва падає, робочі місця скорочуються, знищуються залишки соціального захисту людей. Старі скомпроментовані вожді прагнуть знову повернутися до влади задля звичного пограбунку людей.

Час рятувати рідні міста та села. Час обирати господарників та професіоналів.  Нові можливості децентралізації дозволять громадам під керівництвом професійних господарників побудувати самодостатні процвітаючі села, селища, міста та області, навіть при такій недолугій загальнодержавній владі та протидії старих корумпованих політиків.

«Наш край» – команда відповідальних господарників, які своєю роботою вже неодноразово доводили свій професіоналізм та компетентність. У нас є рішучість та чіткий план дій по відродженню рідної Сумщини. Добробут кожної громади, кожного мешканця – наша головна мета. А відновлення системи управління, створення нових виробництв, справедливі тарифи, доступна медицина, якісна освіта – головні пріоритети в роботі.

Ми вибудуємо дієву систему реалізації змін в регіоні. Наявність численних фракцій на рівні –  громада – район – область  –  забезпечить швидке втілення в життя наших програмних цілей. «Наш край» – гарант впевненого руху Сумщини до гідного рівня життя.

***

ГОЛОСУВАТИ ПОТРІБНО ЗА ТИХ, ХТО ЗАБЕЗПЕЧИТЬ ПІДВИЩЕННЯ ЗАРПЛАТ, ПЕНСІЙ ТА СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Надія ВАЙЛО, керівник сільськогосподарського підприємства «Велетень», кандидат на голову Глухівської ОТГ та в депутати Сумської обласної ради

Представники «Нашого краю» – політична сила, яка виросла з місцевих громад. Ми весь час серед людей. Не за чутками знаємо, що таке мізерні виплати від держави і як важко на них виживати. Тому «Наш край» буде відстоювати підвищення зарплат, пенсій і соціальних виплат. Представники «Нашого краю» вміють працювати та розвивати економіку. Ми створювали, створюємо і будемо створювати нові робочі місця. Ми зробимо все можливе для розвитку сільського господарства, промисловості та відбудови інфраструктури. Це залучить в громади нових інвесторів.

Пріоритетом має стати підтримка державою та місцевою владами підприємств Сумщини. Для прикладу, кожен місцевий чиновник, який займається закупівлями за бюджетні гроші,  як «Отче наш!» має вивчити: за державні гроші купуєш тільки вітчизняне.

Наш край буде перспективним для розвитку сільського господарства та промисловості, надходження інвестиції, а отже створення нових високооплачуваних робочих місць та підвищення соціальних стандартів для соціально вразливих верств населення.

***

 

 

 

ГОЛОСУВАТИ ПОТРІБНО ЗА ТИХ, ХТО ВОЮЄ З АНТИНАРОДНИМИ ТАРИФАМИ
Олексій КОТЛЯРОВ, директор Ямпільського агролісгоспу, кандидат в депутати Сумської обласної ради від політичної сили «Наш край»:

Українці витрачають на комуналку та їжу більшу частину зароблених грошей. Це – несправедливо! Маємо найвищі в Європі тарифи на електроенергію. Попри достатній видобуток в Україні власного природного газу, споживачам його продають за ціною імпортного. Постійно зростає тариф на водопостачання, каналізацію та вивезення сміття. Але якість цих послуг залишає бажати кращого!

Потрібен професіональний підхід господарників. Якщо заміна водогону, то вона має бути плановою поетапною щорічною, якщо вирішувати сміттєві проблеми, то через впровадження його сортування та будівництво сміттєпереробних заводів.

Встановлення тарифів має бути обґрунтованим і прозорим. Досить грабувати людей! Ми послідовно відстоюємо позицію щодо зниження тарифів на всі комунальні послуги для наших жителів.

Задля процвітання нинішнього та майбутнього поколінь усім українцям потрібні справедливі тарифи та зарплати, а також влада, що професійно та по-господарницьки буде опікуватися добробутом кожного.  Це і є вища мета команди «Нашого  краю».

***

ОБИРАТИ ПОТРІБНО ЛЮДЕЙ, ЯКІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ НА ГРОМАДУ

Микола НОГА, міський голова Шостки, кандидат на голову Шосткінської ОТГ та до обласної ради

Це не вибори Президента чи Верховної Ради. Відповідно, й дивитися потрібно не на далеких київських вождів, а людей, які живуть і працюють поряд з нами. «Наш край» не концентрує увагу на «високих матеріях» та геополітиці, натомість займається тим, в чому ми компетентні на всі 100%.

Сьогодні в державі зруйнована система  управління. Міські голови з останніх сил утримують ситуацію, щоб забезпечити належний рівень добробуту жителів. Якщо  зруйнувати ще й цю, останню, цитадель управління в Україні, то до кого ж піде проста людина питанням: “Як далі жити?”

Виборець розчарувався у парламентарях, урядовцях, різноманітних представниках міністерств та відомств. Залишилася остання лінія оборони – керівники громад.

Ми є ініціаторами позитивних змін та втілюємо очікування людей у життя. У нас вийшло досягнути успіху у багатьох сферах. Свій досвід ми реалізуємо в громадах. Разом змінимо життя нашого краю на краще!

***

 

 

 

ОБИРАТИ ПОТРІБНО ТИХ, ХТО РОЗУМІЕ ВАЖЛИВІСТЬ ЯКIСНОЇ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Олег ШТОГРІН, головний лікар Шосткинської центральної районної лікарні, кандидат до Сумської обласної ради

Українці купують ліків більше, ніж громадяни будь – якої з сусідніх країн. Це означає, що наша медицина працює погано та тримається лише на фаховості лікарів. Здоров’я та життя українців не цікавить владу. Цю проблему слід негайно виправляти.

«Наш край» не допустить закриття жодної лікарні, ФАПу чи амбулаторії. Ми впровадимо систему купівлі житла для молодих медиків, яких так не вистачає нашим громадам. Ми створимо умови для відкриття на Сумщині філій провідних столичних медичних інститутів та клінік. Огляд мешканців області лікарями світового рівня буде постійним.

Старт цьому вже дала соціальна програма «Наш край: здоров’я мешканців Сумщини». Завдяки їй провідні столичні кардіологи, мамологи, ендокринологи та дитячі ортопеди проводять виїзні безкоштовні прийоми у всіх куточках області. Місцева влада її має взяти за зразок, розробити власну та наповнити фінансуванням.

«Наш край» буде піклуватися про здоров’я кожного. Лікарні та ФАПи мають бути укомплектованими. Лікарі –  соціально захищеними. Ми впевнені:  завдяки децентралізації та господарникам і професіоналам на чолі громад, Сумщина матиме якісну та доступну медицину.

comments powered by HyperComments
Нагору