27 тон води витратили рятувальники, аби згасити палаючий на Глухівщині житловий будинок

 Поділитися

Поділитися в

24 січня о 03:52, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння житлового будинку по вул. Озерна в с. Слоут, Глухівського району. Про пожежу повідомив сусід, який побачив дим з – під покрівлі будинку. На місце події було направлено черговий караул 19 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та місцеві пожежні команди сіл Слоут та Береза.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено стіни на площі до 20 кв. м. та перекриття на площі до 15 кв. м. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будівлі та господарчу споруду розташовану поруч. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка розташована на відстані 1 км від осередку горіння.

О 04:53 загоряння локалізували, а о 08:34 – витративши на гасіння майже 27 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 1 одиницю спеціальної техніки та 4 чоловіки особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій і 2 автомобіля та 2 працівника від місцевих пожежних команд сіл Слоут та Береза.

За попередніми висновками фахівців причиною загоряння стало порушення правил пожежної безпеки при використанні печей та димарів.

comments powered by HyperComments