Глухівським студентам призначили губернаторську стипендію

Освіта | 12:17, 30.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

Дмитро Живицький відзначив стипендіями голови облдержадміністрації кращих студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти Сумської області. Серед них студентки Навчально-наукового інституту філології та історії Глухівського НПУ ім. О. Довженка Поліна Лисиця та Поліна Сема.

«Сьогодні в цій залі зібралися кращі представники студентської молоді Сумщини, які досягли неабияких висот у навчанні, спорті та громадському житті, – зазначив Дмитро Живицький. – Я вітаю кожного, хто спрямовує свої знання, енергію на здобуття освіти, закладає фундамент свого майбутнього, а відтак – майбутнього України».

Дмитро Живицький також наголосив, що студентська пора – найбезтурботніша і найпрекрасніша. Це час особистісного росту, змін, становлення. І разом з тим це пора закоханостей, пошуку себе й найцікавішого дозвілля.

«Цінуйте цей час, адже з часом ви про нього згадуватимете з ностальгією й радістю», – наголосив голова облдержадміністрації.

Також привітала студентів заступник голови облдержадміністрації Олена БОЙКО та директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія Гробова.

Студенти ж, у свою чергу, подякували керівництву облдержадміністрації за увагу до молоді й пообіцяли навчатися та працювати на благо Сумщини.

comments powered by HyperComments