26-річний глухівчанин бореться з раком четвертої стадії. Мати просить допомоги

 Поділитися

Поділитися в

На початку липня Миколі Кухтею діагностували рак. Четверта стадія. Метастази у печінці, легенях, нирках та кістках. 26-річного хлопця прооперували у Національному інституті раку в Києві, він пройшов 2 курси хіміотерапії, попереду довготривале і дороговартісне лікування. Але, як зазначає його мама Галина Миколаївна, вони не будуть здаватися, адже вірять, що у Миколи є всі шанси перемогти хворобу та бути поруч з рідними.

“Моєму синові лише 26 років, він прекрасна людина, гарний брат, надійний та вірний друг. В нього ще все життя попереду і великі плани на майбутнє, але перед нами важлива боротьба проти раку, яку ми прагнемо обов’язково подолати.”, – каже мама хлопця.

Вперше Микола поскаржився на гострий біль в області паху ще два роки тому. Звернувся до лікаря, але як воно буває – трохи утамував симптоми, покращило і подумав – все мине. Та через два роки хвороба нагадала про себе вже зовсім по-іншому. Стан здоров`я погіршився до того, що він вже ледве ходив. Треба було терміново діяти.

“Пішли до лікаря уролога, зробили всі необхідні обстеження, аналізи, за результатами яких були направлені до онколога. А там вже підтвердилися найгірші здогадки. Саме так наш впорядкований світ перевернувся з ніг на голову. Ми довго не могли й не хотіли вірити в реальність.

Але зібравши всі сили розпочали боротьбу з цим небезпечним суперником. Я всіма способами шукаю порятунку для сина. Я бачу, як йому важко стримати біль, але він боєць! Тому ми вимушені звернутись про допомогу до людей, які готові простягнути руку підтримки. Ми всі, рідні і близькі благаємо допомогти нам виграти цей бій .”, – говорить Галина Миколаївна.

Микола Кухтей навчався у ЗОШ №6, закінчив Глухівський педагогічний коледж. Зараз намагається не падати духом перед лицем серйозної хвороби.

Хто має бажання допомогти Миколі фінансово, залишаємо номер рахунку: Монобанк 4441114420689109 Колеснік Галина Миколаївна

comments powered by HyperComments
Нагору