26-річна глухівчанка просить допомоги, щоб зберегти зір

 Поділитися

Поділитися в

26-річна мешканка Глухова Єлизавета Фадіна потребує фінансових коштів на операцію. Їй поставили діагноз “проліферативна діабетична ретинопатія обох очей, діабетична макулопатія”. Окрім основного, є супутній діагноз “артифакія, авітрія, вторинна оперована неоваскулярна компенсована глаукома лівого ока, частковий гемофтальм правого ока”. Дівчина з дитинства бореться з недугою, та з кожним днем втрачає зір. 

В дев`ятирічному віці лікарі виявили у дівчинки цукровий діабет, який згодом дав ускладнення на очі. Ліза ділиться, що за ці роки навчилась орієнтуватися в просторі та вправлятися з побутовими справами, коли перед очима пелена. Медикаментозне лікування симптоматично стабілізувало стан. Два роки тому ситуація різко погіршилася – через постійні крововиливи, почала відшаровуватися сітківка.

Тоді дівчина зверталася в наше видання з проханням допомогти назбирати на операцію. Вона висловлює подяку всім людям, завдяки небайдужості яких їй вдалося отримати медичне лікування: ” Мені зробили операцію лівого ока, потім була тривала реабілітація, після чого зір нормалізувався. Безмежно вдячна за чуйність кожному!”.

Після оперативного втручання дівчина дотримувалась всіх приписів лікаря. Та місяць тому під час перегляду фільму стан погіршився – цього разу ускладнення далося на праве око, при тому, що має поганий зір лівого. Ситуація занепокоїла Єлизавету і вона звернулась за консультацією до офтальмологу. Після огляду лікар сказав, що все наближається до відшарування сітківки, потрібно робити 5 контрольних уколів і три лазерні корекції. Вся процедура коштуватиме 35 тис. 800 грн. І це без медикаментозного лікування: “Одну ін’єкцію мені зробили, зараз у процесі лазер та 4 уколи.

Дівчина деякий час працювала медсестрою у фізкабінеті, та через вади здоров’я Ліза поки не може вийти на роботу. Стрімке погіршення зору не дозволяє їй насолоджуватись життям в повній мірі. Для сім`ї це значна сума, таких грошей в них просто немає. Тепер найголовніше – не прогаяти дорогоцінний час, втручання необхідне терміново. Мама Єлизавети, Наталка та сама дівчина сподіваються на підтримку небайдужих людей. 

Реквізити для допомоги:

Рахунок «Ощадбанку» – 763375680000026201500890652 (Фадіна Єлизавета Олегівна), Код: 3508607925

Рахунок «ПриватБанку» IBAN: UA553052990000026208745663831, РНОКПП: 3508607925

comments powered by HyperComments
Нагору