14 березня Глухів відмічає День українського добровольця

 Поділитися

Поділитися в

Начальник ГУНП Сумської області Микола Лушпієнко з нагоди відзначення Дня українського добровольця привітав медиків, волонтерів та військових:

«Шановні співвітчизники! 
Сьогодні наше суспільство відзначає День українського добровольця, встановлений Верховною Радою України у січні 2017 року. 
Добровольці – це сила духу, віра в себе та у свою справу, надія на перемогу і величезна любов до своєї Батьківщини звичайних громадян, хто у переломний момент української історії добровільно піднявся на захист суверенітету нашої країни. 
Добровольці-медики, добровольці-волонтери, добровольці-військові – саме вони стали тією рушійною силою, котра змусила весь світ прислухатися до держави, що зветься Україною, і захоплюватися нескореним духом її народу. 
Від себе особисто та від особового складу поліції Сумщини вітаю всіх українських добровольців зі святом, вклоняємося їх мужності та терпінню, цілеспрямованості та відвазі. 
Схиляємо голову в жалобі за всіма полеглими добровольцями – їх подвиг буде закарбований в народній пам‘яті як взірець самовідданості та самопожертви. 
Тим, хто й по сьогодні не складає рук і продовжує допомагати у боротьбі за українську державність, бажаємо міцного здоров‘я, наснаги та непохитності духу. Вірю: разом ми переможемо будь-якого ворога. 

Слава Україні! Героям слава!»

Джерело: Поліція Сумської області 

comments powered by HyperComments
Нагору